Halm Sirkülasyon Pompası Arızası ve Bakımı – Hemen Ara

AMAÇ: Halm Sirkülasyon Pompasıların Arızası ve Bakımı konusunda tekniğine uygun arıza ve bakımlarının yapılması , tamir için gerekli yedek parçaların Yalçın Teknik Servis  adresinden veya Telefon No: 0 (533) 694 24 76 numarasını arayarak temini konusunda bilgi alınız.
KAPSAM: Halm Sirkülasyon Pompası Arızası ve Bakımı konularını kapsar. Eğer bu konuda bir uzmana ihtiyacınız var ise. İşinizin doğru ve kısa sürede bitirilmesini istiyorsanız Hemen bizi arayın.

Halm Sirkülasyon Pompası Arızası ve Bakımı için aşağıdaki adımları izleyin.

Teknik kadromuzda bulunan personelimizin tamamı Halm Sirkülasyon Pompasıların Arızası ve Bakımı branş eğitimini başarı ile tamamlamış ve firmamızda minimum altı senedir hizmet veren teknisyenlerden oluşmaktadır.
Halm Sirkülasyon Pompasıların Arızası ve Bakımı konularında servis hizmeti vermekteyiz. Halm Sirkülasyon Pompası Panosu tamiri yapmaktayız.
Uzman, süratli, ustalaşmış, tecrübeli kadromuzla tüm arızalarınızda sizlere kaliteli çözümler sunmaktayız. Müşterilerimize yerinde hizmet vermeye azami dikkat etmekteyiz. Firmamız itimat verme mevzusunda büyük duyarlılık göstermektedir. Sektörde uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz kıymetli müşterilerimize Halm Sirkülasyon Pompasıların Arızası ve Bakımı için servis hizmeti sunmaktadır.

Halm Sirkülasyon Pompası BAKIMLARI:

Halm Sirkülasyon Pompası Arızası ve Bakımı
Halm Sirkülasyon Pompası Arızası ve Bakımı

Halm Sirkülasyon Pompasıların tanklarındaki hava miktarı manometreli tabanca ile kontrol edilmelidir. Hidroforların
çalışmaya başladığı basıncın %10 eksiği hava basılmalıdır. Bu işlemi yapmak için;

 1. Hidroforun ana şalterden elektriği kesilir.
 2. Su basıncının manometreden sıfırlandığı görülür.
 3. Halm Sirkülasyon Pompası tank havaları tamamlandıktan sonra hidroforun kapalı olan bütün vanaları açılarak hidroforlar
  çalıştırılır.

Halm Sirkülasyon Pompası ARIZALARI :

 1. Halm Sirkülasyon Pompası pompaları sık sık devreye girip çıkıyorsa Halm Sirkülasyon Pompası tankı havası kontrol edilmeli.
 2. Halm Sirkülasyon Pompası havası eksikse tamamlanmalı.
 3. Tank sibopundan su geliyorsa tank içerisindeki plastik mebran patlamış olabilir. Mebran sökülür,
  delinen yer tamir edilebilir ise lastik kaynağı yapılmak üzere sanayiye gönderilir.
 4. Lastik mebran tamir edilemeyecek durumda ise yenisi ile değiştirilir.
 5. Hidroforların çek valflerin den su sesi geliyorsa çek valf arızalı olabilir. Arızalı ise yenisi ile
  değiştirilmelidir.

 

Halm Sirkülasyon Pompası Servisi ve Montajı
Halm Sirkülasyon Pompası Servisi ve Montajı

Halm Sirkülasyon Pompası Arızası ve Bakımı konusunda hidroforun kullanılacağı yerin özellikleri hakkında daha detaylı bilgilerin olmadığı durumlarda istatistiki diyagramlardan seçim yapmakta debi belirlenmesinde sıkça kullanılan bir yöntemdir. Hidrofor, binanın şebekeden yeterli basınçla beslenememesi durumunda devreye giren ve binanın su ihtiyacını karşılayan depodur. standartlara ve tekniğine uygun, hidrofor montajı ve mobil sıhhi tesisatını rahatlıkla yapabileceksiniz